Par mums

     Brutus komanda nodarbojas ar dažādu inženiertehnisku risinājumu izstrādi un šo risinājumu izgatavošanas organizēšanu. Mūsu specializācija ir dažādu mašīnu un mehānismu projektēšana, procesu automatizācija. Uzņēmums ir attīstījies dažādos virzienos un viens no tiem ir apkures sistēmas un to elementi. 

     Apkures un siltumapgādes sistēmu jomā mūsu mērķis ir piedāvāt mājsaimniecībām, uzņēmumiem, pašvaldībām ekonomiskus, efektīvus, ekoloģiskus un ilgtspējīgus risinājumus. Veicam piegādi, montāžu un apkalpošanu. Piedāvājam risinājumus gan apkures degļu un katlu izvēlē, gan siltuma akumulatoru, sistēmas vadības piegādē un uzstādīšanā. 

     Mūsdienu augošais pieprasījums pēc enerģijas resursiem, fosilās enerģijas avotu izsīkšana, liek rūpēties par vidi un izvēlēties ilgtspējīgus risinājumus. Šāds risinājums ir vietējo resursu izmantošana un neatkarīgas vides veidošana. Pilnvērtīga biomasas iespēju izmantošana samazina mūsu ietekmi uz vidi, palielina valstī nodarbināto skaitu un veicina sakoptāku vidi. Koksnes granulas ir ekoloģiski tīrs, pieejams, augstas siltumspējas un maza pelnu satura kurināmais, kas ir arī viegli transportējams un salīdzinoši viegli uzglabājams. Granulu apkure mājsaimniecībās, industriālajā vidē, pašvaldību katlu mājās ir viens no labākajiem risinājumiem.

Jautājumi? Sazinieties ar mums!

hCaptcha