Pellson X1 3-10kW

Automatizēts granulu katls

Automatisks granulu apkures katls

Pellson X1 ir pilnībā automatizēts koksnes granulu katls. 

Granulu katlā kurināmā tvertne ir iebūvēta katlā. Tā nodrošina vienu nedēļu ilgu autonomiju Pellson X1 katliem. 

 

 

Apkures katla cena:

Prece nav pieejama

Apzīmējums Izmērs Apraksts
A 1" Turpgaitas pieslēgums
B 100mm Dūmvada pieslēgums
D 3/4" Uzpildes vārsts
E 1" Atpakaļgaitas pieslēgums

 

Katla tips Mērv. Pellson X1
Katla jauda [kW] 3/10
Katla lietderība [%] 94.8/90.2
Katla svars [kg] 230
Ūdens tilpums katlā [ l ] 61
Granulu tvertnes maksimālais tilpums [kg] 105
Maksimālais darba spiediens [bar] 2
Maks. temperatūra aizejošā ūdens maģistrālē °C 80
Min. temperatūra atpakaļgaitas maģistrālē °C 50
Kurināmā patēriņš (min / max) [kg/h] 0.7 līdz 2.4
Elektrojaudas pieslēgums [V/Hz] 230/50

 

Automatizēts granulu katls

Ar mikroprocesoru bāzēta katla vadība

Pellson produkti aprīkoti ar vadības sistēmu, ko izveidojusi Waltis attīstības nodaļa, kas balstīta uz 30 gadu pieredzi. Apkures katla vadības sistēmas attīstības filozofijas pamatvērtība ir spēt automātiski adaptēties dažādiem lietošanas apstākļiem visā pasaulē, pielāgojot savu darbību kurināmajam un saglabājot vienkāršo un ērto lietošanu. Katla darbība ir pilnībā automatizēta un pielāgojas ēkas siltuma un sildīšanas vajadzībām.

 

Automātiska granulu aizdedze

Automātiska katla darbības pamatā ir automātiska granulu aizdedzināšana. Pellson katli ir aprīkoti ar kvēlsveci, kura izstaro augsto  karstumu, kas nepieciešams granulu aizdedzināšanai. Pateicoties katla un degļa pilnveidotajai un rūpīgi izstrādātajai konstrukcijai,  aizdedzes process ir ļoti ekonomisks.

5 milimetru katla sienas

Visi Pellson produkti ir izgatavoti no 5mm katlu tērauda loksnēm, kas ir apkures katlu ilgmūžības pamats.

 

Pelnu konteiners

Pelni, kas veidojas sadedzinot kokskaidu granulas, automātiski tiek savākti pelnu konteinerā, kurš jāiztīra būtu vienreiz vai divreiz mēnesī, un ir elementāri paveicams.

 

Automātiskā cauruļu siltummaiņas tīrīšana

Visa attīrīšanas sistēma ir ražota no augstas temperatūras izturības nerūsējošā tērauda, kas garantēs tās ilgmūžību un līdz ar to minimālas apkopju izmaksas. Attīrīšanas sistēma tīrīs katla siltummaini katru dienu, un tas atspoguļosies augstajā lietderībā apkures sezonas laikā.

 

Automātiska pelnu izvākšana no kurtuves

Īpaši izstrādāts transportieris aizvadīs pelnus no kurtuves uz pelnu tvertni, rezultātā kurtuvi nepieciešams iztīrīt tikai reizi gadā.

 

Aizsardzība pret granulu atpakaļ-aizdegšanos

100% drošību garantē un nodrošina uguns izturīgs daudzkameru granulu dozators, kas nodrošina patstāvīgu fizisku granulu nodalīšanu starp granulām tvertnē un granulu padeves sistēmā. Papildus tam arī nodrošinot precīzu granulu padeves daudzumu. 

Katla komplektā ietilpst arī dūmsūknis un recirkulācijas sūknis mazajam apkures lokam.

Apkures katlam pievienojamās atsevišķās granulu tvertnes un sistēmas

Granulu telpa

Granulu padeves sistēma, lietojot tvertni, ko uzpilda reizi gadā

Šī sistēma ir piemērota vietās, kur pieejama atsevišķa telpa, vai cita iespējama piebūve, kas atrodas katlumājas tuvumā. Tā izbūvējot tvertni, ko uzpildīt tikai vienreiz sezonā.  Sistēma ir ļoti elastīga un iespējams uzstādīt dažādos telpas izkārtojumos. Padeves sistēmas komplekts iekļauj vadības sistēmu un visus nepieciešamos sensorus. Granulu uzglabāšanas bunkurs tiek izstrādāts individuāli katrai telpai.

 

Granulu tvertnes

Pellbox sistēma

Pellbox sistēma ir piemērota ēkām ar ierobežotu pieejamo telpu un izmēriem; Pellbox var novietot blakus apkures katlam (min. 200mm). Pellbox sistēmas komplekts satur visu nepieciešamo, lai uzstādītu padeves sistēmu apkures katlam - uzglabāšanas tvertne, dozators un uz sensoriem balstīta vadība. Piedāvājam tvertnes divos izmēros – 250 un 500kg granulām. tās spēj nodrošināt kurināmo apkures katliem ar jaudu līdz 70kW.

 

Jautājumi? Sazinieties ar mums!

hCaptcha